Výběrová (zadávací) řízení

Nabízíme Vám kompletní servis pro zadávací řízení dle zákona o veřejných zakázkách, příp. také provedení zadávacího řízení dle pravidel jednotlivých dotačních programů.

Naše služby zahrnují především:

  • Organizaci zadávacího řízení
  • Spolupráci při tvorbě zadávací dokumentace a zadávacích podmínek
  • Vyhotovení oznámení o zadání veřejné zakázky
  • Administrativní a organizační zajištění průběhu vlastní soutěže
  • Vyhodnocení zadávacího řízení
  • Příprava smlouvy pro vítěze vzešlého z výběrového řízení
  • Metodická pomoc uchazečům o veřejnou zakázku

Vedle provádění zadávacích řízení poskytujeme služby také jednotlivým uchazečům při jejich účasti v zadávacím řízení a to formou spolupráce při přípravě nabídky, podání námitek, příp. také řízení před orgánem dohledu. Zkušenosti z procesu vybírání vítězů zadávacích řízení nám dávají příležitost poznat klasické procesní i formální chyby, které vedou k naprosto zbytečným vyloučením účastníků zadávacího řízení - uchazečů o zakázku. Jestliže chcete takovým chybám předejít a zvýšit své šance na vítězství, kontaktujte nás a my pro Vás zpracujeme kompletní nabídku do soutěže, případně Vám ji zkontrolujeme a odstraníme chyby z nabídky.

 

Dotaceonline.cz

Dotační informační řešení s vedoucím postavením na trhu - v roce 2003 byl na trh uveden portál DotaceOnline.cz, který byl prvním komplexním informačním zdrojem v oblasti grantů, dotací, garantovaných půjček a ocenění pro české subjekty.

Následovala služba j4bPoradce.cz, tento portál představil nové parametry, jako jsou vyčerpávající databázi dotací s danou strukturou informací a služeb předplatného, exportů výsledků vyhledávání a newsletterů, tyto inovace slouží dodnes jako vzor téměř všem konkurenčním portálům.

Chcete-li se stát dalším ze stovek spokojených předplatitelů služby monitoringu výzev na míru každé organizaci a prohlédnout si ceny předplatného, klikněte sem.

Infoprodukty na míru

Máme dlouhodobé zkušenosti při dodávání informačních řešení pro širokou škálu klientů. Za použití metodiky projektového managementu PRINCE II a díky motivaci vývojářů, designérů, analytiků a projektových manažerů Vás můžeme ujistit, že každý projekt je dodán včas a bez více nákladů. Vždy poskytujeme vlastní dlouhodobé zkušenosti a osobní konzultace, které naši klienti přebírají jako přidanou hodnotu k jejich vlastním aktivitám.

Nabídka služeb:

  • Tvorba dotačních portálů a aplikací na klíč (White Label) dle zadání a výběru jednotlivých funkčních a obsahových parametrů (kompletovaných jako stavebnice), možno i zahrnout do existujících www klienta.
  • Dodávka samotné dotační databáze prostřednictvím xml výstupu.
  • Výroba pravidelných dotačních bulletinů a newsletterů jménem zadavatele a další.

Rozvíjení nápadů

Rádi pomáháme s rozvíjením nápadů - především podnikatelům - a klademe kritické otázky. Zda má nápad šanci na přežití, jestli už není v daném místě úspěšně nebo neúspěšně realizovaný, a zda zde není příliš velké riziko neúspěchu. Budete mít energii dotáhnout záměr do konce i po prvních neúspěších? Pokud tedy těmito skeptickými otázkami společně projdeme, můžeme se zamyslet, jak projekt financovat, jestli dotačně a nechat se svazovat po nějakou dobu dotačními pravidly, jestli si radši vypůjčit peníze od banky nebo zda bychom nenašli nadšeného investora, který krátkodobě nebo střednědobě společnosti pomůže, oproti řadě jiných benefitů. 

Pokud tedy projdeme touto první fází, hodil by se nějaký pěkný záměr, který bude sloužit jako materiál pro vyhodnocení půjčky nebo kapitálového vstupu. Tím bývá - v případě podnikatelů - podnikatelský záměr. Ten má typicky tuto strukturu - je to o pravidlech adresáta nebo vzájemné dohodě.