Úvod | Lidé

Představení klíčových spolupracovníků

Martin Dítě, jednatel a ředitel společnosti

Martin Dítě pracuje v oblasti dotačního poradenství již od roku 1997 a je jednatelem společnosti GRANT ADVISOR. Vystudoval specializaci Marketing a management s vedlejší specializací Evropská ekonomická integrace se zaměřením na Evropské fondy na VŠE v Praze. Během studií působil jako vedoucí oddělení EU projektů ve školící organizaci TEMPO v Praze. Po ukončení studií založil vlastní konzultační společnost v oblasti grantového poradenství s názvem EUROVISION, která zaměstnávala 25 interních a 10 externích konzultantů. Tato společnost patřila mezi špičky na českém trhu s objemem grantů přesahujícím několik miliard korun. Kromě řízení společnosti EUROVISION / GRANT ADVISOR se podílel na vývoji a řízení řady publikačních produktů v oblasti grantů a dotací a založil u nás první komplexní online vyhledávač dotací. Od roku 2006 do roku 2008 také pracoval v nadnárodní společnosti Ernst & Young, v oddělení Transaction Advisory Services v Praze a v Bratislavě. Martin také vedl v minulosti iniciativy EUGA společnosti Microsoft a GetIT konsorcia vedoucích IT firem. Od března roku 2007 působí jako externí poradce České televize při přípravě vstupů pro program POKR v nové části věnující se strukturálním fondům pro podnikatele.

Radim Kudla, manažer dotačních informačních produktů

Radim Kudla působí ve společnosti od roku 2003 na pozici manažera dotačních informačních produktů. Profesně se věnuje monitorování finančních zdrojů veřejné podpory a analýze dění v dotační politice. U strategického partnera J4B ve Velké Británii absolvoval školení strategie monitoringu programů veřejné podpory a workshop použití administračních aplikací dotačních informačních produktů. K těmto aktivitám proškolil již přes desítku grantových analytiků, jejichž činnost aktivně koordinuje. V roli projektového manažera se podílel na stanovování strategie informování o programech veřejné podpory, na implementaci produktu BidTrack.cz u zákazníků i na inovacích projektů DotaceOnline.cz, j4bPoradce.cz, j4bAdvisor.sk, BidTrack.cz atd. Získal zkušenosti i s realizací evropských projektů podpořených programem Leonardo da Vinci a dalšími programy v rámci strukturálních fondů. Radim dosáhl dvou inženýrských titulů a to na Fakultě elektrotechniky a informatiky a Fakultě podnikatelské na VUT v Brně. Jeden semestr vysokoškolského studia se zaměřením na ekonomii a management strávil na University of Wisconsin v USA.

Kateřina Kepáková, senior konzultant

Kateřina Kepáková se od roku 2000 zabývá kompletním zpracováním grantových žádostí o dotace z regionálních i národních zdrojů a taktéž ze strukturálních fondů EU. Vystudovala specializaci Sociologie, sociální politika a sociální práce na Filozofické fakultě MU v Brně. Absolvovala několik zahraničních stáží. V roce 1991 v Holandsku se zaměřením na metody a instituce sociální práce, v roce 1994/1995 v USA na University of Minnesota se zaměřením na řízení neziskových organizací a komunitní práce. V roce 2001 působila 3 měsíce na Roskilde University v Dánsku, kde se zabývala Evropskou sociální politikou. Realizovala několik výzkumných projektů se sociální tematikou. V roce 2004 připravila pro Nadaci Partnerství projekt Průzkum kapacit a potřeb environmentálních nevládních organizací v ČR. V letech 1997 - 2001 působila na Fakultě sociálních studií MU v Brně jako výzkumný asistent pro projekty The Acceptance of Population-Related Policies, Proměny sociální reprezentace dětství, European Values Study, Sociální trendy, AIDS and Youth aj. Byla regionální koordinátorkou 3. a 4. ročníku celonárodní mediální a informační kampaně „30 dní pro občanský sektor”. Působí také jako konzultant v sociální oblasti pro nevládní neziskové organizace i komerční subjekty (např. občanská sdružení Trialog, DUHA, Epona, Filia, Folkové prázdniny, Spiralis, Klub hurá kamarád, o.p.s. Mezinárodní centrum slovanské hudby Brno, Starobrno a.s., CEMA s.r.o., DAT s.r.o. aj.).

Veronika Vránová, konzultant a grantový analytik

Veronika Vránová začínala ve společnosti jako grantový analytik pro informační produkty a nyní působí na pozici konzultanta. Vystudovala Provozně ekonomickou fakultu MZLU v Brně, specializaci Ekonomika a management, kterou dokončila s výborným prospěchem. Během studia absolvovala pětiletou praxi v marketingovém výzkumu trhu, na pozice junior team leader, kde nasbírala zkušenosti s vedením marketingových projektů a managementem. První zkušenosti s dotačním poradenstvím získala při tvorbě několika projektů ze sociální a vzdělávací oblasti. V současné době připravuje projekty do Operačního programu Podnikání a inovace. Jako grantový analytik monitoruje oblast národních operačních programů.

Petr Uttendorfský – konzultant pro IT a programátor

Konzultant, analytik, programátor zabývající se internetovými řešeními, B2C, B2C a integrací ERP systémů s aplikacemi třetích stran. Mezi jeho reference patří například vývoj aplikace pro dotační audity GRANT ADVISOR ČSOB, market.bgslevi.cz – B2B řešení pro předního ITC distributora, roční obrat realizovaný přes B2B cca 2mld Kč., vmarket.cz – B2C řešení, integrováno w ERP Navision Financials, nasazeno 260 instalací, intranetový portál pro BGSLevi SZ a SK – analýza, realizace, integrace ERP pro BGSLevi Czech Navision Financials a I6 – analýza intranet pro APlus, nebo hcint.cz – prezentační web společnosti s nabídkou pracovních příležitostí.

Andrew Diggle, ředitel pro výzkum a publikace, j4b plc

Andrew Diggle dohlíží na dodávání všech j4b vývojových projektů pro klienty z celé Evropy. Řídí činnosti a tým j4b. Kromě řízení informačních databází a aktivit spojených s on-line publikováním, je osobně zapojen do řady iniciativ týkajících se podpory inovací a dalších odborných oblastí. Než začal pracovat v j4b, působil jako Senior editor ve společnosti Macmillan Publishing/The Nature Publishing Group, kde byl zodpovědný za většinu on-line publikačních zdrojů. Zejména spravoval sekci o vědě a výzkumu. Dosáhl titulu BSc. v oboru Biologie na University of Durham.

John Bown, technický ředitel, j4b plc

John Bown má za sebou více jak 17 let zkušeností s vývojem softwaru a posledních 6 let se věnoval internetovým technologiím a systémům integrace. Vedl softwarový tým vyvíjející světové zdravotní a IT systémy používané na Novém Zélandu, v Austrálii, Skandinávii, Irsku i Velké Británii. Ovládá práci s programy Visual Basic, C, C++, COM/DCOM, SQL Server, Oracle, ASP (including ASP.NET), VBScript, HTML, Windows, UNIX a jiné.

Tariq Ahmed, senior programátor, j4b plc

Tariq Ahmed je hlavním vývojářem produktů on-line řešení a řešení pro poskytování informací. Má více než 12 let zkušenosti s vývojem informačních aplikací a nástrojů. Dříve pracoval jako technický vedoucí Lastminute.com, kde byl zodpovědný za vývoj nové skupiny nástrojů pro aplikace odkazů. Pracoval také jako vedoucí týmu na KPMG, kde byl zodpovědný za hlavní produkty zdravotních aplikací používaných v organizacích celého světa. Získat titul M.SC na Manchester University obor Počítačové vědy, kdy byla zároveň představena a publikována jeho diplomová práce. Jeho technické dovednosti zahrnují práci s Microsoft .Net, Visual Basic, COM/COM+, SQL Server, Sybase, Oracle, ASP, VBScript, JavaScript, HTML, Citrix, Windows a dalšími produkty skupiny Microsoft.

 

Zasílání novinek GA:

Novinky

DotaceOnline.cz a j4bPoradce.cz verze 1.0. budou končit, připravte se na DotaceOnline 2.0.

Bohužel technologické stáří našich současných služeb monitoringu dotací je neúprosné, po dlouhých letech dochází ke změnám
»» více
17. 1. 2018

DotaceOnline.cz

Denně aktualizovaný, komplexní online zdroj informací o všech dotačních příležitostech v ČR. Najdete zde veškeré možnosti
»» více
6. 12. 2016

© 2008 GRANT ADVISOR | Vrchlického sad 4, 602 00 Brno | T: 543 237 286 | E: info@grantadvisor.cz | DotaceOnline.cz | CD Dotace a fondy | j4bPoradce.cz | Poradenství | Programming by Peax