Úvod | Oddělení infoslužeb | BidTrack.cz

BidTrack.cz - nástroj pro komplexní řízení dotační politiky

Komplexní řešení monitoringu projektů a dotačního strategického řízení umožňuje produkt BidTrack.cz, který je sestaven na míru krajům, městům a obcím. BidTrack je vyčerpávající řešení managementu dotační problematiky poradenských organizací a územních celků, které obsáhne veškeré činnosti od projektových myšlenek až po plnění cílů dotační politiky. Je to nástroj, který skvěle slouží již téměř stovce organizací ve Velké Británii, Irsku, Nizozemí a ČR, a prošel řadou doplnění na základě požadavků zástupců regionálních vlád, městských úřadů a specializovaných poradenských společností za dobu téměř čtyřletého vývoje.

Cílové skupiny
Velké organizace s vyšším počtem projektových záměrů. Kraje nebo města a jejich příspěvkové organizace. Profesionální dotační poradci. Poradenské agentury v oboru a organizace veřejného sektoru.

Datová základna
Databáze obsahuje vyčerpávající a denně aktualizovaný přehled dotačních příležitostí pro Českou republiku, detailní a přehledné strukturované informace o programech veřejné podpory pro podnikatelský, veřejný i neziskový sektor.

Struktura produktu
Přehled projektů a záměrů, Popis projektu a zařazení ke kritériím, Schvalovací proces a zavedení interních řídících procesů, Vyhledávání projektů, Strategický monitoring a reporting, Nastavení aplikace na míru, Různé úrovně přístupů pro další uživatele a organizace, Denní zpravodajství, Blížící se uzávěrky, Aktualizované záznamy, Nově vložené záznamy, Vyhledávání pro podnikatelský sektor, Vyhledávání pro veřejný sektor, Vyhledávání pro neziskový sektor, Ukládání vyhledávání, Složky klienta, Generování výstupů do MS Word, Základní otázky a odpovědi. Průvodce projektem. Příprava projektové dokumentace. Návody, analýzy, komentáře experta, studie nebo příklady podpořených projektů, Centrum dokumentů a metodik, Váš profil.

Licence
Multiuživatelská licence pro velké organizace, profesionální uživatelé produktu oceňují zejména rychlé vytváření reportů vybraného dotačního programu do formátu MS Word a výhody udělené licence pro informování o možnostech veřejné podpory svých vlastních klientů či propojených organizací.

Kontakt
Martin Dítě, E: m.dite@grantadvisor.cz, T: +420 543 237 286, M: +420 605 803 502

Porovnat s ostatními online produkty »

© 2008 GRANT ADVISOR | Vrchlického sad 4, 602 00 Brno | T: 543 237 286 | E: info@grantadvisor.cz | DotaceOnline.cz | CD Dotace a fondy | j4bPoradce.cz | Poradenství | Programming by Peax